Školní výlet 1. a 4. třídy

098V úterý 27. června zažili prvňáčci svůj první školní výlet. A protože se k nám přidala i 4. třída, byla nás pěkná skupinka. Navštívili jsme Eko farmu KOZODOJ ve Staré Roli. Autobus nás vysadil asi 1,5 km od farmy, takže jsme se prošli pěknou procházkou kolem řeky Rolavy, po cestě jsme zpívali naše známé písničky, takže nám cesta přírodou hezky utekla. Jakmile jsme na farmu dorazili, čekali nás milí průvodci, kteří nás provedli celou farmou. Viděli a pohladili jsme si koně, osly, krávy, kozy, krocany, různou drůbež, divoké prase, ochočeného vepříka Pupíka, lamy a mnoho dalšího. Čtvrťáci si zkusili opracovat dřevo, které si odvezli jako cenný suvenýr. Po nezbytné svačince a obdržení dárečku jsme se vydali na zpáteční cestu. Myslím, že výlet se velmi vydařil. Děkuji kolegyním M. Holubové, J. Soukalové a L. Hadariové za prima spolupráci!

Mirka Masarovičová

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.