Duben v 2.odd.ŠD

Dubnové dny v 2.oddělení byly naplňovány v duchu ochrany přírody -třídily samostatně odpady,pozorovaly při venkovních aktivitách přírodu ,naučily se rozlišovat rozkvétající květiny a bylinky a hlavně pozorovaly přilétajícího čápa,jak si upravuje své hnízdo na místním komíně.Ve výtvarné dílničce  se pokusily kolektivně čápovo hnízdo vytvořit na velký formát,který byl umístěn na přilehlé chodbě.Děti se také něco dozvěděly o zdravém životním stylu a pilně se připravovaly na Velikonoce.Vyráběly zápich zajíčka a malovaly přáníčka,jarní zátiší a povídaly si o Dnu země,které výtvarně ztvárnily.Na 30.dubna se velmi těšily -pálení čarodejnic si nikdo nechtěl nechat ujít a k tomuto dni si vyrobily malou čarodejnici,kterou si odnesly domů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.