Květen v 2.odd.školní družiny

Květen v našem 2.odděleni školní družiny je za námi a od začátku až do konce měsíce jsme si  ho užívali   s plným nasazením.Vyráběli jsme „Májku“,děti malovaly různými technikami přírodu,vyráběly pro maminky sáčky plné zdravíčka-sušily bylinky a tím je naplňovaly.Přáníčka vyráběly skládací technikou ,v rukodělné dílničce se jim povedly zápichy do květináče a ještě děti stihly soutěžit,tancovat,zpívat a chodit na procházky do přírody.Naučily se poznávat květiny a ví,jak je opatrovat.Tím také utužovaly mezi sebou přátelství.Poslední květnový den si udělaly „Májovou veselici“a odstrojily „Májku“.Nyní nás čeká červen se samými překvapeními-Dětský den“,na který se už těší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.