Vzdělávací aktivity pro žáky 2. stupně

V období od 8. do 30. června 2020 mohou žáci 2. stupně využívat konzultací.

Žáci si mohou volit jednotlivé konzultační dny (dostaví se na celý blok konzultací v daném dni).

Rozvrh konzultací naleznete na stránkách školy v sekci rozvrhy.

Ve dnech, kdy se žák účasní konzultací, se může stravovat ve školní jídelně. Rodiče, pokud máte zájem o stravování svých děti, přihlaste je na zvolené dny telefonicky (354 693 448) nebo mailem (jidelna@zsdolnizandov.cz) vedoucí školní jídelny do středy 3.6.2020.

Žák je povinen před prvním vstupem do školy odevzdat čestné prohlášení podepsané zákonným zástupcem (k dispozici v místních prodejnách, u vstupu do školy a ke stažení na webu školy – příspěvek za dne 7.5.2020).

Harmonogram příchodu žáků do školy (vyučující si vždy žáky v daný čas vyzvedne, proto není možný pozdní příchod žáků):

6. ročník – hlavní vchod 7:55 hod.

7. ročník – hlavní vchod 8:00 hod.

8. ročník – boční vchod (spojovací chodba k jídelně – u družiny) 7:45 hod.

9. ročník - boční vchod (spojovací chodba k jídelně – u družiny) 8:05 hod.

Účast na konzultacích žákům doporučujeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.