Archiv autora: Kateřina Václavová

Návštěva z Anglie

This gallery contains 1 photo.

V pondělí a v úterý (3.9., 4.9.) navštíví naši školu rodilý anglický mluvčí a učitel pro cizince  – Mark Anthony Hurst. Po 1. hodině se s ním můžete seznámit, ukázat mu okolí školy i Dolního Žandova a konverzovat. Využijte prosím … Celý příspěvek

Další galerie | Komentáře nejsou povoleny

Zeměpis

Na hodiny zeměpisu si připravte 1x velký linkovaný sešit.

Rubriky: 9. třída, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

Zeměpis

This gallery contains 1 photo.

Na hodiny zeměpisu si připravte 1x velký linkovaný sešit a šablonku mapy ČR (stačí malá).

Další galerie | Komentáře nejsou povoleny

IKT

Na hodiny informatiky budete potřebovat 1x malý linkovaný slabý sešit.

Rubriky: 5. třída, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

VV

Do kufříku na výtvarnou výchovu budete potřebovat: tempery, vodové barvy, suché pastely, voskovky, pastelky, fixy, lepidlo, nůžky, barevné papíry, štětce (kulatý a plochý), hadřík, kelímek na vodu, čtvrtky (malé 20 ks, velké 5 ks), tuš, zástěru nebo staré tričko.

Rubriky: 6.třída, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

VV

Rubriky: 5. třída, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny

TV

Sportovní oděv, obuv do tělocvičny (ne s černou podrážkou), sportovní obuv na hřiště a na ven.

Rubriky: 4. třída, Nezařazené | Komentáře nejsou povoleny