Návštěva SRN 20. 6.

Prosím rodiče všech přihlášených žáků, aby vyplnili souhlas s účastí na akci. Lísteček žáci musí odevzdat nejpozději v pondělí 19. 6., aby jsme mohli vyřídit pojištění žáků. Stále je volných pár míst. Pokud mají někteří žáci, kteří se nepřihlásili zájem jet, ať se v pondělí ráno přihlásí u p. uč. Dúcké. Je nutné, aby měli platný cestovní doklad – občanský průkaz nebo vlastní pas. (akce je vhodná pro žáky 4. – 9. třídy)
Žáci navštíví ZOO a botanickou zahradu v Hofu a porcelánku v Selbu. Sraz žáků je v 7:30 před budovou školy, v 8:00 se odjíždí. Návrat je naplánován na cca 15. hodinu. Nevíme, zda budou mít žáci možnost navštívit v ZOO nebo jinde nějaký obchod. Žáci by měli mít svačinu a pití na celý den. Je na uvážení rodičů, zda svému dítěti dají kapesné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.