Pomůcky pro 3. tř – Vv a ČaSP šk.r. 2017/18

Pomůcky na VV a ČaSP:

Kufřík  nebo BOXÍK –

budeme potřebovat vše, co ve 2. třídě a navíc tempery (a paletu ), a i vodovky, silný plochý štětec , a kulaté štětce různých velikostí, 1x černý slabý fix,), voskovky (jen české výroby!) sada 24 pastelky více barev a měkké, můžete i fixy, klovatina, tuhé lepidlo v tyčce o střední velikosti,  1x tuš černá, prašné umělecké křídy ( ne na tabuli), stabilní větší kelímek na vodu,  výborně stříhající nůžky a  pracovní zástěra nebo staré tričko ( k čistotě oděvu )

 15x čtvrtku A4, 10x čtvrtku A3, 1x barevné papíry – vložit do vhodných podepsaných desek např. desky s chlopněmi                       

                                                    Krásné prázdniny a hodně zážitků přeje p.uč. JK

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.