17.zasedání žákovského parlamentu Čápata 1.3.2018

Informace:

• zjistit ve třídách, zda soutěžní týmy kuchařské soutěže mohou být složeny ze žáků různých tříd nebo ne
  • setkání parlamentů – parlamentem vybráni: Kája, Kačka K., Kačka L., Sára V., Terka D.

Podněty:

• kuchařská soutěž – stanovení pravidel (počet žáků v týmu, mísení tříd)
  • setkání parlamentů 20.3.2018 – ZŠ Mar. Lázně (Úšovice) – 8 parlamenťáků + doprovod
  • pravidla pro výběr parlamenťáků na setkání 20.3. (délka účasti v parlamentu, kolik si bere úkolů a jak je plní, pravidelnost docházky, plnění rolí); parlament vybere 5 zástupců, Januš a Vlasta – má 3 žolíky (vybere 3 zástupce)

Úkoly:

• zjistit ve třídách, zda soutěžní týmy mohou být složeny ze žáků různých tříd nebo ne
  • losování oběda na duben
  • zajít za paní ředitelkou, jestli vítěz kuchařské soutěže může mít za odměnu 1 – 2 -3 hodiny třídnických aktivit (týmové hry)
  • docházka – Sabča

VEDENÍ:        Sára, Natka

AKTIVITKA:             Luky

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.