Exkurze 1.třída – požární stanice Mariánské Lázně

V pondělí 23.4. navštívili požární stanici tentokrát žáci 1. třídy. Děti to měly jako velké překvapení, protože vůbec netušily, kam je unáší obecní autobus. Nasedli jsme u školy a vystupovali v Mariánských Lázních. Před budovou stanice na nás čekala skupina urostlých hasičů. Děti pracovaly ve 4 skupinách a přebíhaly překážky, hasily, sledovaly, prohlížely,  prozkoumávaly, povídaly si apod. . Vrcholným zážitkem bylo lezení po žebříku do výšky 15m. Odvážní chlapci i děvčata to zvládali na jedničku. Tak třeba je mezi nimi i budoucí hasič.

Velké poděkování patří hasičům ze směny A, kteří nám věnovali svůj čas a ukázali nám místa, kam se běžně nedostaneme.                   Děkuji tř. uč. JK

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.