Přednáška PČR pro 1. a 2. třídu

P11005037. 11. k nám do školy zavítali policisté z obvodního oddělení Mariánské Lázně, aby v rámci preventivního programu prvňáčky a druháčky seznámili se svou prací. Žáci se dozvěděli vše o náplni jejich profese, seznámili se s uniformou a jednotlivými částmi výstroje i výzbroje. Dostali cenné rady jak pečovat o svou bezpečnost nejen ve škole, ale i jako účastníci silničního provozu a potenciální svědci nejrůznějších přestupků a trestných činů. Pro děti byla asi nejzajímavější praktická ukázka snímání otisků prstů, nasazování ochranného štítu a vesty. Všichni si směli vzít do ruky zbraň a ti odvážnější se mohli nechat i spoutat. V závěru přednášky se děti měly možnost podívat i do policejního auta. Za přednášku a praktické ukázky velice děkujeme!

fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, 2. třída, Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.