Vánoční besídka a nadílka v MŠ

12.12. jsme společně s rodiči a dětmi načerpali vánoční atmosféru při vánoční besídce. Děti si připravily pásmo básniček, písniček a společně s rodiči zazpívaly koledy. V závěru vystoupení zatančily a sklidily tak veliký potlesk. Moc děkujeme rodičům, kteří svojí návštěvou, či přineseným pohoštěním vytvořili pro děti příjemně strávené vánoční odpoledne.

V pondělí pak zavítal do školky Ježíšek a přinesl dětem pod rozsvícený stromeček spoustu nádherných dárků. Pan místostarosta Hovorka se přišel za dětmi také podívat a pořídil pro nás i několik fotografií. Můžete se tak podívat na naší vánoční pohodu u nás ve školičce.

Všem rodičům a dětem přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí a radosti v Novém roce 2019.

Kolektiv MŠ

fotky

Příspěvek byl publikován v rubrice , Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.