Ples učitelů a přátel školy

SONY DSCV sobotu 13. dubna se v sále kulturního domu uskutečnil Ples učitelů a přátel školy. Ples zahájilo vystoupení dětí gymnastického kroužku, poté své provedení tanců cha-cha a valčík předvedli žáci vycházejícího 9. ročníku. Krásná byla též ukázka standardních a latinsko-amerických tanců v podání juniorských mistrů republiky. Pak se postupně odhodlali na parket úplně všichni a věřte, že se bylo na co dívat. Taneční rej přerušila už jen dražba netradičního kalendáře, bláznivé vystoupení tancechtivých uklízeček a půlnoční slosování vstupenek o ceny. Děkujeme všem sponzorům a účastníkům plesu za přízeň a doufáme, že se bavili stejně dobře jako my.

Foto z akce

Video

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.