Vesmírná nocovka ve ŠD

IMG_6371

Ve středu 17.4. se ve ŠD uskutečnila dlouho očekávaná nocovka. Letos se nesla ve vesmírném duchu. Navštívili jsme neznámé planety, na kterých se plnily různé úkoly. Ve vesmírných závodech se utkaly dva týmy „ZÁVODNÍKŮ A UFONŮ“. Čekal na ně závod v létajících talířích, přechod po vesmírných plovoucích deskách nebo sbírání stříbrných předmětů. Jak se s těmito úkoly týmy vypořádaly, můžete vidět na fotkách.
Po návratu na naši planetu, byl ještě pro děti připraven oblíbený bobřík odvahy a  na závěr ptačí tanec. Po dlouhém večeru jsme všichni rádi zalezli do pelíšků a šli spát. Děkuji za pomoc kolegyni A.Obendorfer, Honzíkovi a Míšovi.
Přeji všem veselé Velikonoce.

foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.