školní výlet 2.třídy KRAJINKA

IMG_0289

 

Ve čtvrtek 13.6. 2019 se naše 2.třída vydala na školní výlet. Od školy jsme vyjeli obecním autobusem směr Cheb. Zde jsme zaparkovali pod hradem, v oblasti nazývaném KRAJINKA. Naše první kroky směřovaly do lanového centra, kde si žáci vyzkoušeli podle svých schopností a odvahy překonávat pohyblivé překážky. Pro mnohé to byl obrovský zážitek už jenom proto, že to bylo poprvé. Pak si vyzkoušeli vodní atrakce, kde museli vzájemně spolupracovat. Nezapomněli jsme na svačinku a nakonec výletu si všichni  pochutnali na zmrzlině. Sluníčko nám přálo a hlavně nám nepršelo . Z výletu máme krásné společné zážitky. Děkujeme obecnímu úřadu za zapůjčení autobusu a panu Jadlovskému za doprovod.

Děkují p. učitelky JK a LH

FOTA

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.