Školská rada 2. 10. 2019

ŠKOLSKÁ RADA – schválení výroční zprávy, volba nového předsedy

Dne 2. října 2019 se od 17 hodin konala schůze školské rady. Na programu byla volba nového předsedy a schválení výroční zprávy. Na schůzi bylo přítomno všech 6 členů a Mgr. Ivana Weinzettlová, ředitelka školy.

Novou předsedkyní školské rady byla nadpoloviční většinou zvolena Mgr. Dana Baloghová.

HLASOVÁNÍ:
PRO: 5
PROTI: 0
NEÚČASTNIL SE: 1

Před hlasováním o schválení výroční zprávy nás paní ředitelka blíže seznámila s jejím obsahem, zároveň školskou radu informovala o zapojení školy do projektu Šablony II, o novém způsobu financování školy (tzv. PH max), o možnosti obědů zdarma pro žáky a o personálním obsazení školy i školky. Výroční zpráva byla jednohlasně schválena.

HLASOVÁNÍ:
PRO: 6
PROTI: 0
NEÚČASTNIL SE: 0

V nejbližší době proběhnou volby, v nichž je nutné zvolit do školské rady nové členy z řad rodičů. Kandidovat samozřejmě mohou i členové stávající.

Zápis provedla Mgr. Dana Baloghová, předsedkyně školské rady.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Školská rada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.