Vánoční tvoření – Ekocentrum- 3. třída

IMG_0330

Dne 17.12. se žáci naší třídy zúčastnili akce s vánoční tématikou, Vánoční tvoření a návštěva zvířátek v Ekoncetrumu v Chebu. Klidnou, pohodovou a vánoční atmosféru si děti vychutnávaly pod vedením paní Janovské, která si pro nás připravila mnoho zajímavých aktivit. Děti se seznámily se zvířecími obyvateli statku, některé si pohladily a jiné jen uctivě pozorovaly. Největším zážitkem bylo setkání s potkanem, který seděl dětem i na rameni. Jiní se marně pokoušeli podojit kravičku. Projektové dopoledne nám tak rychle uběhlo, že jsme se museli zase rozloučit. Přivezli jsme si vlastnoručně vyrobené vánoční dárečky, zážitky a tyto krásné fotečky.
Děkujeme všem a krásné Vánoce přejí žáci a paní učitelky J+L

foto

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.