Aktuální informace z MŠ

VÁŽENÍ RODIČE,

už pár týdnů se všichni potýkáme, dovolíme si říct, s novou situací. Věříme, že si čas strávený se svými dětmi užíváte ve zdraví a radosti.

V pondělí 25.5.2020 obnovujeme provoz naší mateřské školy, samozřejmě s povinností dodržovat všechna ministerská nařízení. Pravidla provozu MŠ budou vyvěšena, sledujte webové stránky ZŠ a MŠ Dolní Žandov, dále informační nástěnku mateřské školy vedle zdravotního střediska v obci Dolní Žandov.

Ještě než se ve školičce sejdeme, užívejte si krásného jarního počasí, přírody která je v plném proudu a všeho krásného co nám měsíc květen přináší. Vpravo, v rubrice MŠ, Vám, Vážení rodiče a milé děti, budeme zasílat nápady pro společné tvoření, kontakty na oblíbené webové stránky pro inspiraci, ale i říkanky, či zajímavé povídání. Vše vychází z našeho školního vzdělávacího plánu.

Přejeme krásné dny a těšíme se na Vás.

Za celý kolektiv MŠ B. Kyzmanová

Příspěvek byl publikován v rubrice . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.