Seznam pomůcek do 4. třídy

Vážení rodiče, posílám předběžné informace o pomůckách.

Seznam pomůcek na ČJ, Ma , ČaJS – něco ještě doplníme v září.

Vše je stejné:

-         Vybavení aktovky,  vybavení penálu , oblečení na plavání ( začínáme hned 8.9.), oblečení na cvičení do tělocvičny v speciál. sáčku, boxík na svačinu, kapesníky v krabičce (co se vejde do lavice),  zámeček ke skříňce i s náhradním klíčem ( s popiskou se jménem), opět šanon ( jak jsme měli na okně), dále…

Oblíbenou a tolik používanou mazací tabulku a 2 fixy dejte !!! do desek = obálka         ( víte, jak se vám to ztrácelo), pravítka – 1 x krátké do penálu, 2 ks trojúhelníku s ryskou, kružítko, na co jsem zapomněla….doplňte si sami…

-         Ano, ROUŠKU!

Přezůvky – máme nová lina – přezůvky s bílou nebo podrážkou, která nedělá čáry.

Sešity:

Sešity si upřesníme až v září společně……. někdo a něco tam máte, tak nebudeme kupovat nové!

Zvláštní PS objednávám sama, tak, jak jsme se domluvili. Počítejme i se situací domácího učení. Peníze mi od vás stačí až v září.

Notýsek – úkolníček každý svůj, ve kterém se vyznáte. Obaly podle učebnic.

Výtvarná výchova / Člověk a svět práce

Vše budou mít žáci v boxíku a v deskách, a budou si vše nechávat ve své šatnové skříňce. VV a ČaSP – voskovky, progressa 6 ks nebo pastelky 12 ks, (doporučený počet) vodovky, štětce (plochý č. 10, kulatý č. 6, apod.) lepidlo Herkules tekuté malé a lepici tyčinka 40 gr., nůžky, hadr, kelímek – plastový, čtvrtky A4 – 20 ks, čtvrtky A5 – 10 ks (všechny čtvrtky budou mít žáci podepsané na jedné straně v rohu), barevné papíry sada 20 ks. O zvláštních pomůckách k jednotlivým hodinám budou žáci vždy informováni dopředu.                                                                Mgr.Alina Dzurindáková

Děkuji za spolupráci a přeji pohodové prázdninové dny a více sluníčka

p. uč. Jitka Krejčíková

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.