První školní den v přípravné třídě

První školní den v naší přípravné třídě proběhl velice hezky a emotivně.

Na rodičích i dětech bylo znát, že nucené přerušení školních povonností není nic příjemného a že jsme všichni rádi zpět ve školních lavicích. Věřím, že jste prožili krásné prázdniny a nabrali síly k novému vzdělávání. Děvčata a chlapci, přeji vám, abyste se mezi námi cítili dobře, abyste do školy chodili s radostí, touhou poznávat,  učit se a objevovat svět kolem sebe. Abyste ve škole zažívali úspěch, radost z učení a poznávání.

Rodiče prosím o maximální spolupráci. Nebojte se přijít za námi do školy, ptejte se. Já i celý pedagogický sbor budeme rádi za Vaše  názory, podněty či připomínky.

Uč. Dagmar Masarovičová

IMG-20200901-WA0000IMG-20200901-WA0001

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída, Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.