Schválení dodatku školního řádu

Dne 10. září 2020 byl jednohlasně všemi zástupkyněmi školské rady schválen dodatek školního řádu:  „Zvláštní pravidla při omezení osobní přítomnosti žáků ve školách“. Dodatek se týká zahrnutí výuky distančním způsobem jako možnosti vzdělávání:“… pokud z důvodu krizového opatření vyhlášeného podle krizového zákona, nebo z důvodu nařízení mimořádného opatření podle zvláštního zákona, anebo z důvodu nařízení karantény podle zákona o ochraně veřejného zdraví není možná osobní přítomnost většiny žáků z nejméně jedné třídy ve škole.“ Distanční výuka je v tomto případě pro žáky povinná.

HLASOVÁNÍ:
PRO: 6
PROTI: 0
NEÚČASTNIL SE: 0

Zápis provedla Mgr. Dana Baloghová, předsedkyně školské rady.
10. 9. 2020

Příspěvek byl publikován v rubrice Školská rada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.