Malým FARMÁŘEM – EKOcentrum – 4.tř.

Dne 16.9. žáci 4.třídy zavítali na exkurzi za zvířátky na farmu. Výukový program byl zaměřen na chovatelství hospodářských zvířat a pěstování zeleniny. V průběhu prohlídky celé farmy a jejich obyvatel získali žáci nové informace. Dozvěděli se o způsobu chovu zvířat a o jejich významu pro člověka. Žáci využili příležitosti se podělit o vlastní zkušenosti s chovem zvířat, které mají doma. Také zjistili, že stát se dobrým chovatelem či farmářem, vyžaduje mnoho práce a i hodně znalostí. Nakonec si děti právě získané vědomosti ověřily testem.  Sluníčko nám přálo a všude nás doprovázel kocour Mikeš, který se stal naším kamarádem.

FOTA                                   Děkujeme a zase někdy příště se těší žáci a p. uč. JK

 

Příspěvek byl publikován v rubrice 5. třída, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.