Co žije v lese

Dne 19.5. jsem se s dětmi zúčastnila projektové dne “ Co žije v lese“, který pro nás připravila paní Dvořáková. Za dobrodružstvím jsme vyrazili do lesa na Vysokou, kam nás odvezl pan Jadlovský. Děti se během odpoledne dozvěděly, že les má svá patra, ve kterém žijí různí živočichové, zkusily si frotáž kůry stromů. Hledaly pobytová znamení(okousané šišky, prázdné oříšky,…..) která mohla zvířátka po sobě zanechat nebo sbíraly a určovaly živočichy žijící v půdě. I přes nepřízeň počasí, která nás v úvodu našeho putování lesem potrápila, si děti odpoledne užily. Dík patří panu Jadlovskému za odvoz, Klášterním lesům Strahov za zázemí při dešti a samozřejmě paní Mgr. Kateřině Dvořáková za připravený program.

foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.