Letní kemp 12.-16.7.2021

Tábor

Ve druhém prázdninovém týdnu se v naší škole uskutečnil Letní příměstský kemp, pořádaný spolkem Mariánskolázeňsko o.p.s., kde se 15 dětí ze třetí, čtvrté a páté třídy naší školy měly nejen vzdělávat, ale také sportovat a soutěžit.

Žáci měli vše hrazené z prostředků MŠMT. Svačiny si připravovali sami, o obědy se postarala naše školní jídelna. Dny plné vzdělávacích aktivit, sportovních činností, soutěží a procházek po blízkém okolí jsme kombinovali s výlety. Uprostřed týdne jeli žáci na celodenní výlet do zábavního centra Fantazie v Sokolově, kde měli možnost využít vnitřní i venkovní zábavní a herní prvky. Na poslední den jsme naplánovali výlet do Mariánských Lázní do parku Prelát, kde jsme si pod dohledem instruktora všichni vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky, objednali si pizzu a nakonec opékali buřty. Vyvrcholením celého týdne bylo vyhlášení týmové soutěže, která probíhala celý týden. Všichni jsme si společně strávený týden moc užili, děti dostaly drobné ceny a odměny a doufáme, že se nám podobnou akci podaří zorganizovat i příští rok.

Ing. Zuzana Čeháková, Bc. Ludmila Madejová, DiS.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Informace. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.