Celoroční soutěž ve 4. třídě

IMG_20211008_122735Stejně jako ve třídě druhé a třetí, i čtvrtou třídou nás provází celoroční hra. Letos se nese v duchu knih o Harry Potterovi. Z nás všech se stali mladí kouzelníci. Hned druhý školní den Moudrý klobouk všechny žáky rozdělil do jednotlivých bradavických kolejí, aby mohli společně bojovat v kouzelnické soutěži. V začátku bylo nutné si stanovit i čarodějná pravidla, aby se všichni ve třídě cítili dobře a spokojeně. Za první měsíc žáci splnili spoustu důležitých úkolů, vyrobili si vlastní erby, naučili se orientovat v mapě tajemných Bradavic a v tělocvičně zdolávat spoustu překážek, aby se dostali k určenému cíli. Ve výtvarné výchově jsme se seznámili se starověkými runami, umíme je číst i psát. V předmětu Člověk a jeho svět si každá kolej vyrobila 3D model svých oblíbených bradavických míst. Co je ale nejdůležitější, naučili jsme se pracovat ve skupině, snažíme se respektovat přání a názory druhých, učíme se předávat si navzájem nové dovednosti i znalosti. A hlavně – těšíme se ze společných úspěchů.
fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 6. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.