Krajský turnaj školní ligy v miniházené

IMG_20220223_122927Ve středu 23. 2. si museli házenkáři ze 4. třídy trošku přivstat, již v 7:10 jsme se totiž sešli u školy, abychom se společně vydali na krajský turnaj v miniházené, který se uskutečnil v krásné Hale míčových sportů v Karlových Varech. Naši sportovci si mohli připadat v tomto přepychovém prostředí jako úplní profesionálové – přijeli vlastním autobusem, měli svou šatnu, dostali klubová trika v modré barvě… Utkali se ve 4 zápasech s chebskými školami, s nimiž jsme se v turnajích potkali premiérově. Prali se statečně a férově. Za své výkony dostali zaslouženou medaili, diplom, účastnické triko a podpisové karty nejlepších kynžvartských házenkářek. Děkuji za radost a chuť, se kterou jste do zápasů šli! Velké díky patří i paní Ireně Soukupové, která turnaj perfektně zorganizovala.

Na fotkách v galerii hledejte světlemodré sportovce. 🙂
fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 7. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.