Turnaj v miniházené

IMG_20220518_113055středu 18. května jsme měli možnost se zúčastnit posledního turnaje Lázeňské školní ligy v miniházené. Tentokráte jsme vyrazili do Lázní Kynžvart. Naši školu reprezentovaly týmy mladších i starších žáků složené z prvňáků, čtvrťáků a páťáků. Naši sportovci srdnatě bojovali, bránili, stříleli góly, fandili, pomáhali mladším – prostě jsme si toto sportovní dopoledne velmi užili. O přestávce přišly na řadu i doplňkové soutěže, před samotným turnajem samozřejmě nechyběla ani rozcvička, kterou vedly zkušené kynžvartské házenkářky. Házené zdar a budu se těšit v příštím školním roce na viděnou!
fota

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída, 6. třída, 7. třída, Sportovní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.