Lázeňská školní liga miniházené – Chodová Planá

Poslední listopadový den se výběr žáků prvního stupně vydal na turnaj Lázeňské školní ligy miniházené. Naší cílovou destinací se úplně poprvé stala Chodová Planá, která se pyšní novou a velmi moderní sportovní halou. Družstva starších i mladších sportovců poměřila své síly se školami z Drmoulu, Lázní Kynžvart, Mariánských Lázní Úšovic, Jihu a samozřejmě i s domácími z Plané. Spoustu gólů jsme vstřelili, spoustu jsme jich chytili a samozřejmě i inkasovali. To ale neměnilo nic na radosti, kterou společně při sportování v rámci Lázeňské školní ligy již osmým rokem zažíváme. Velké poděkování patří paní Soukupové a celému týmu kynžvartské házené, který nám pomohl i s velmi pohodlnou dopravou doslova až ke dveřím školy. Těšíme se na příště!

Odkaz na fota: https://zsmsdolnizandov.rajce.idnes.cz/Lazenska_skolni_liga_Chodova_Plana/

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída, 4. třída, 6. třída, Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.