Výsledky okresního kola soutěže finanční gramotnosti

Soutěž finanční gramotnosti je napojena na úspěšný celosvětový projekt Global Money Week – Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený na děti a mládež.

Nejprve soutěží jednotlivci ve školním kole a tři nejlepší vytváří tým, který postupuje do okresního kola.

Naši školu reprezentoval v kategorii I tým ve složení Adéla Hylmarová, Adriana Nociarová a Mariana Šáchová. Naše děvčata obsadila pěkné druhé místo.

V kategorii II postoupili do okresního kola Jan Babor, Rosalie Hladká a Andrea Vlková. Tento tým nás velmi úspěšně reprezentoval. Dosáhl stejného počtu bodů jako vítězný tým tvořený žáky víceletého gymnázia. Tak pouze pár minut rozhodlo, že do krajského kola postoupili žáci Gymnázia a obchodní akademie Mariánské Lázně a náš tým skončil druhý. Všem gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Soutěže, Vědomostní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.