Námořnická nocovka v ŠD

Před velikonočními prázdninami jsme si v ŠD užili námořnickou nocovku. Sraz v přístavu byl v 18.30h. Dali jsme dohromady posádku, lodě a mohli vyplout. Během plavby jsme se museli vypořádat s nástrahami, které nám otevřené moře do cesty připravilo. Bránili jsme se pirátům, bouři, u které nám hrozilo dokonce ztroskotání, přišli o veškeré zásoby jídla,a tak nám nezbývalo nic jiného, než se spolehnout na naše rybářské schopnosti. Hledali jsme ostrov, na kterém byl ukrytý poklad, jehož získání samozřejmě nebylo tak jednoduché, neboť se poklad ukrýval v bažině. Přes všechny překážky jsme plavbu úspěšně zvládli a dojeli bezpečně zpět do přístavu. Pro odvážlivce byl ještě připraven bobřík odvahy a pak jsme všichni ulehli do postýlek a šli spát. Děkujeme rodičům, kteří pro naší dobrodružnou plavbu připravili zásoby jídla. Vydržely nám až do rána na snídani:)

foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.