Školská rada – 30. 8. 2023

Ve středu 30. 8. se uskutečnilo první zasedání školské rady v tomto školním roce, na kterém bylo přítomno 5 členek ze 6, hostem byla ředitelka školy Ing. Věra Havlíčková. Hlasy všech přítomných byly schváleny změny ve Školním řádě a přesuny v ŠVP v předmětu Matematika a Informatika. Dalším bodem programu byla inspekční zpráva. V závěru zasedání přednesla paní ředitelka novinky v oblasti zájmového vzdělávání. Otevřena byla také otázka stavu školní kuchyně, která si jistě zaslouží větší pozornost. Z tohoto důvodu se školská rada usnesla, že k tématu stavu školní kuchyně bude zapotřebí uspořádat zvláštní jednání, které bylo naplánováno na 13. 9. 2023. Podrobný zápis ze zasedání je k dispozici ve škole.

Příspěvek byl publikován v rubrice Školská rada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.