Lego den v ZŠ Truhlářská Karlovy Vary

20. září 2023 jsme byli pozváni do ZŠ Truhlářská Karlovy Vary na návštěvu .

Žáci 5. B nás vyzvedli na autobusové zastávce a odvedli nás do jejich krásné školy. Zde nás provedli po škole, ukázali nám šatny, tělocvičnu a také svou třídu. Poté nás jejich třídní učitelka Mgr. Barbora Hankerová zavedla do multifunkční učebny, kde jsme strávili celé dopoledne. Děti se velmi rychle skamarádily a společně stavěly z různých stavebnic. Krásné stavby vznikaly ze stavebnice Lego, Magformers a dřevěných stavebnic. Společně jsme si dali svačinku, děti se podělily o sušenky a různé sladkosti. Den nám velmi rychle utekl a my jsme se museli vrátit do naší školy v Žandově. Stihli jsme si ještě zazpívat a zatančit a pak už rovnou na autobus.

Velké poděkování patří také obci Dolní Žandov za zajištění dopravy a řidiči p. Jadloskému.

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.