Čtenářské dílny II. a III. třídy

Druháci a třeťáci si dnes 20. 10., vyzkoušeli spolupráci ve čtenářských dílnách. Ve skupinkách plnili různé úkoly k zadanému textu, který byl na téma podzimní les. Poté si vytvořili vlastní podzimní strom, na který lepili krásně zbarvené listy, někteří si stihli vyrobit i tematické mandaly. Zajímavým zpestřením byla návštěva mladších kamarádů z přípravné třídy, kteří se na naši práci přišli podívat ve svých perfektních maskách. Projekt společných čtenářských dílen bude probíhat během celého letošního školního roku v rámci Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK), tentokráte jsme si my vyučující vyzkoušely nové možnosti tandemové výuky. Aktivity pro žáky pak byly zacíleny na rozvoj čtenářské gramotnosti a kreativity, socializace i spolupráce v rámci ročníků.

Odkaz na fota: https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/ctenarske-dilny-op-jak

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, OP JAK. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.