Workshop 2023 – SŠŽ Planá u Mariánských Lázní

Dne 9.11. 2023 strávili žáci 9. třídy celé dopoledne na Střední živnostenské škole v Plané u ML na akci s názvem Workshop 2023, kde získali informace o všech studijních oborech, které tato škola nabízí. Po prohlídce Domova mládeže následovaly praktické ukázky cukrářských a kuchařských dovedností. Naši žáci si pod vedením učitelů odborného výcviku a vybraných žáků školy vyzkoušeli upéct housku, připravit palačinku, ozdobit muffin nebo různými způsoby skládat ubrousky na slavnostní gastronomické události. Vyzkoušeli si šití na elektrickém šicím stroji, viděli ukázky vypalování do dřeva nebo si zkusili rozpoznat a správně pojmenovat truhlářské náčiní. Workshop se nám velmi líbil.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, tr_9_2024. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.