Předvánoční turnaj ve vybíjené

19. 12. proběhl předvánoční turnaj ve vybíjené pro 3., 4. a 5. třídu. Všichni jsme se sešli v tělocvičně, kde proběhl nástup tříd. Paní ředitelka děti seznámila s pravidly vybíjené a organizací turnaje. První hra probíhala mezi 3. a 4. třídou. Souboj byl velmi napjatý, děti bojovaly ze všech sil. Vítězem se stala 3. třída. Druhá hra proběhla mezi 3. třídou a 5. třídou. Hra byla velmi napínavá a do poslední chvíle nerozhodná. Souhrou náhod vyhrála opět 3. třída. Poslední souboj probíhal mezi 4. a 5. třídou, síly byly vyrovnané. V tomto souboji nakonec vyhrála 5. třída.

1. místo – 3.třída

2. místo – 5. třída

3. místo – 4. třída

Všichni se velmi snažili, hráli dle pravidel, přihlížející žáci fandili a atmosféra byla úžasná.

Velmi děkujeme manželům Kortanovým za podporu této akce. https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/predvanocni-turnaj-ve-vybijene

Příspěvek byl publikován v rubrice 4. třída, 5. třída, 6. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.