Lyžařský kurz

V týdnu od 22. ledna do 26. ledna se konal pro žáky sedmé a osmé třídy lyžařský kurz v Mariánkách. Celkem bylo přihlášených 25 žáků. Počasí nebylo vždy optimální, ale žáky to neodradilo. Na výuce se podíleli dva lyžařští instruktoři, Jindra Volmut a Saša Dudarec, kteří se žákům věnovali nejen skupinově, ale i individuálně. V pátek všichni sjeli sjezdovku pod hotelem Krakonoš a zaslouženě obdrželi diplomy, které všem připravila Jana Slavíková. Myslím si, že kurz se vydařil a žáci si lyžování užili. Zároveň bych chtěla poděkovat Obci Dolní Žandov a Milíkov za zajištění dopravy a řidičům za jejich vstřícnost. Ještě připravujeme video z výcviku, které také umístíme na stránky školy a facebook.

ZŠ a MŠ Dolní Žandov – album na Rajčeti (idnes.cz)

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.