Čtenářské dílny – přípravná a 3. třída

Dnes, 1. března, se třeťáci sešli v rámci šablon OP JAK s kamarády v přípravné třídě. Děti ze 3. třídy si připravily pohádku Perníková chaloupka. Střídavě ji dětem přečetly, měly pro ně připravené i obrázky k pohádce a nakonec pár otázek, co si děti ze čtení zapamatovaly. Společně si pak vypracovaly pracovní list, kde dokreslovaly perníčky na chaloupce. Svou návštěvu ukončily recitací básně Perníková chaloupka. Na oplátku jim děti z přípravné třídy, zarecitovaly několik jarních básniček, zazpívaly veselé písničky a obdarovali třeťáky drobnou sladkostí. Atmosféra ve třídě byla úžasná, děti si našly nové kamarády a domluvily se, že se zase brzy navštíví.

https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/ctenarske-dilny-pripravna-a-3-trida

Příspěvek byl publikován v rubrice 0 Přípravná třída, 3. třída. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.