Čarodějnický slet v ŠD

Rok nám utekl jako voda a my měli v ŠD opět možnost užít si nocovku, která se letos nesla v čarodějnickém duchu. Dobrý čaroděj nebo dobrá čarodějka by měli umět a znát spoustu věcí. Určitě létat na koštěti, mít dobrou paměť, postřeh, vyznat se v bylinkách nebo uvařit dobré a účinné lektvary, v našem případě to byl lektvar mládí. Po splnění úkolů, rozdání medailí, diplomů a sladkých odměn byla pro děti ještě přichystaná strašidelná cesta a náš tradiční ptačí tanec. Pak už jsme si nachystali pelíšky a popřáli jen: „Dobrou noc“. Nocovku jsme si všichni užili a těšíme se opět na další rok. Rodičům děkujeme za pohoštění, které pro děti připravili.

https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/carodejnicke-klani-v-sd

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Školní družina. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.