Dobrodružství zámeckých myšek, výukový program na zámku Kynžvart, přípravná třída

V pondělí 22. dubna se děti z přípravné třídy vydaly za dobrodružstvím zámeckých myšek na zámek Kynžvart. Paní průvodkyně, převlečená za kněžnu, zaujala děti vyprávěním a popisem různých věcí, které mohly děti při prohlídce komnat vidět. Motivovala je příběhem bílých myšek a společně hledaly knihu, ve které byl napsán recept na kouzelný lektvar. Děti byly převlečené za prince a princezny, všem se dobrodružství moc líbilo. Dokonce mohly na zámku i posvačit.

Dobrodružství zámeckých myšek – ZŠ a MŠ Dolní Žandov – album na Rajčeti (idnes.cz)

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. třída, OP JAK. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.