Pohádky pro lepší začátky – beseda

Ve středu 24. 4. naši školu navštívil pan spisovatel Petr Březina, aby žákům blíže vysvětlil svůj projekt Pohádky pro lepší začátky, do něhož jsme se v letošním školním roce zapojili. Pohádky mají preventivní charakter a každá nese důležité poselství z oblasti mezilidských vztahů nebo závislostí. Žáci 2., 3. a 4. třídy měli tedy možnost se spisovatelem blíže pohovořit, klást mu otázky a podat si s ním ruku. V závěru každé besedy pan Březina předal žákům diplomy čtenářů. Na oplátku mu i oni věnovali upomínkový předmět, který jsme spolu navrhli a vytiskli na 3D tiskárně, trpaslíka, kterému žáci zmiňovaných tříd vybrali jméno Jindra. Návštěva pana Březiny nebyla poslední, proto už teď můžeme sbírat další dotazy, které mu zase příště položíme.

Odkaz na fota: https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/pohadky-pro-lepsi-zacatky-beseda

Příspěvek byl publikován v rubrice 2. třída, 3. třída, 4. třída, OP JAK. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.