Správná devítka

V pátek 31. května 2024 se při příležitosti Mezinárodního dne dětí konala v areálu naší školy tradiční sportovní akce „Správná devítka“. Žáci soutěžili rozděleni do 13 týmů pod vedením 11 kapitánů z 9. třídy a 2 kapitánů z 8. třídy. Měli za úkol projít 13 různými sportovními disciplínami, které si pro ně připravily jejich paní učitelky a asistentky. Všichni se snažili a projevili sportovního ducha, avšak vítěz může být jen jeden a tím se stal tým „Chytráci“ pod kapitánským velením Jakuba Cmoreje. Na krásném 2. místě se umístil tým „Men in White“ kapitána Ondřeje Kuvíka a 3. místo obhájil tým s názvem „Men in Black“ kapitána Filipa Krajčiho. Všichni účastníci tohoto sportovního klání si zasloužili sladkou odměnu. I počasí nám nakonec přálo a navzdory vytrvalým dešťům v posledních dnech jsme nezmokli. Žáci 9. třídy se během celé této dopolední akce zodpovědně starali o své mladší spolužáky a prokázali, že jsou opravdu správná devítka!

Odkaz na fotografie: https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/spravna-devitka-31-5-2024

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.