Třeťáci v bazénu

14. 6. jsme byli pozváni do bazénu do hotelu Pacifik v Mariánských Lázních. Děti se nemohly dočkat, byly natěšené. Při příjezdu do bazénu nás pozvali do salónku, kde jsme měli připravenou svačinku. Po dobrém jídle jsme se odebrali do šaten bazénu a hurá do vody. Prostředí hotelového bazénu bylo krásné, byla zde připravena vířivka i hračky do vody. Děti si 2 hodiny v bazénu moc užily, vůbec se jim nechtělo z vody. Při odchodu jsme dostali dárek – oplatky. Po vyčerpávajícím plavání a dovádění ve vodě nám přišly k chuti. A pak už hurá zpátky domů. Moc děkujeme za pozvání, bylo to krásné. Poděkování patří i obci Dolní Žandov za zajištění dopravy.

https://www.rajce.idnes.cz/zsmsdolnizandov/album/bazen-v-hotelu-pacifik-3-trida

Příspěvek byl publikován v rubrice 3. třída, OP JAK. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.