Pomůcky na fyziku, VkO, informatiku, TV, VkZ 2024/2025

Milí sedmáci, na školní rok 2024/2025 si připravte: VkO – malý linkovaný sešit A5 č. 524 (20 listů), nebo můžete použit předchozí sešit, obal na sešit VkZ – malý linkovaný sešit A5 č. 524 (20 listů), nebo můžete použit předchozí sešit, obal na sešit TV – cvičební úbor, do kterého se převléknete před hodinou TV (dle počasí, cvičebním úborem není oblečení, které nosíte celý den ve škole), sportovní obuv vhodnou do vnitřních prostor (světlá podrážka)+ jiná na hodiny venku. Informatika – malý čtverečkovaný sešit A5 č. 545 (40 listů), nebo můžete použit předchozí sešit, obal na sešit Fyzika – velký čtverečkovaný sešit A4 č. 445 (40 listů), obal na sešit Děkuji a přeji hezké prázdniny.
Příspěvek byl publikován v rubrice 7. třída, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.