Beseda se zástupci ISŠ Cheb

IMG_6204 - isš chebV úterý 15.10.2013 navštívili naši školu zástupci ISŠ Cheb. Žákům devátého ročníku zástupci představili nové maturitní obory – Programovaní CNC strojů a Ekonomika a podnikání se zaměřením na řízení kvality. Dále nás informovali, že škola dostala dotaci na kompletní rekonstrukci budovy v ulici Na Hrázi, kde vznikne Centrum odborného a praktického vzdělávání.  To znamená, že žáci již nebudou muset dojíždět do školních dílen, ale jejich teoretická i praktická výuka bude probíhat v budovách, které spolu sousedí. Zlepší se tím celková organizace, což přispěje k dalšímu zkvalitnění výuky, která bude probíhat v reprezentativních a moderních prostorách.

Dny otevřených dveří v ISŠ Cheb

22.11.2013 (od 10 – 17 hod)23.11.2013 (od 9 – 11 hod) 17.1.2014 (od 10 – 17 hod)

Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.