Velikonoční dílnička

Ve středu před velikonočními prázdninami se v prostorách školy uskutečnila velikonoční dílnička pro děti a jejich rodiče. Všichni přítomní si mohli z připraveného materiálu vyrobit velikonoční dekorace. Šili se zajíčci z ponožek, z odličovacích tamponů vznikaly krásné ovečky, z barevných papírů 3D květiny, z čajových sáčků motýlci, voskem se malovala vajíčka a vznikaly různé druhy zápichů. Vajíčka též bylo možné ozdobit ubrouskovou technikou nebo malováním či kreslením. Každý si navíc odnášel domů květináč s osením, který si někteří ihned hotovými výrobky ozdobili. Materiál pro výrobu dekorací a drobné pohoštění poskytlo občanské sdružení KVAS.
Hezké Velikonoce všem!

Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.