Celoškolní projekt Zvířata a mazlíčci

V pátek 25. dubna a v pondělí tento týden neusedli žáci jako obvykle do školních lavic, ale po oba dny se pilně věnovali celoškolnímu projektu.
Zástupci žákovského parlamentu Čápata už dávno předtím přednesli v jednotlivých třídách možná témata, z nichž každá třída vybrala tři nejlepší. Témata s největším počtem hlasů pak byla k dispozici na elektronické žákovské knížce a hlasováním bylo vybráno konečné téma projektu – Zvířata a mazlíčci.
Projekt byl věnován zvířatům a domácím mazlíčkům sedmi světadílů. Všichni žáci školy byli rozlosováni do 10 skupin, vedoucími týmů se stali deváťáci a patrony týmů jednotliví učitelé. Projekt byl zakončen v pondělí dvouhodinovou prezentací všech skupin, které zde předvedly výsledek společné práce.

Foto-Antarktida
Foto-prezentace skupin

Příspěvek byl publikován v rubrice Čápata - žákovský parlament, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.