Správná 9

Dne 30. 5. 2014 se konala „Správná 9“. Počasí nám nepřálo, proto se soutěž uskutečnila v prostorách školy. Letos se jí zúčastnilo 10 družstev: Arakaini, Diktátoři, Viktoriáni, Řízci, Šampónci, Madridisti, Mimoni, Bayern M., Spiritové a Handlíři. Skákalo se z místa, v pytlích, v obručích, přeskakovalo se lano. Házelo se míčky, plnými míči i kroužky na plechovky, na cíl. Míče se také přenášely a kopaly do branky. Děti se snažily nasbírat v jednotlivých disciplínách co nejvíce bodů nebo mít co nejlepší čas. Na závěr byly vyhlášeny výsledky, všem předány sladké odměny a vítězné družstvo získalo navíc cenu věcnou.

1. místo: Mimoni
2. místo: Diktátoři
3. místo: Madridisti

Poděkování patří nejen dětem za snahu a soutěživost, ale také všem p. učitelkám a uklízecím za spolupráci.

foto 1
foto 2

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.