Školní miniturnaj Coca – Cola Cup v kopané

Tradiční fotbalový turnaj škol Coca-Cola Cup už klepe na dveře, a proto jsme se sešli v pátek 19. září na hřišti v Dolním Žandově, kde se konal školní miniturnaj v kopané. Žáci byli rozděleni do čtyř družstev, dva týmy chlapců a dva týmy dívek. Nechyběl ani oficiální zápis o utkání, výběr kapitánů a zápis střelců gólů. Nejdříve si zahráli chlapci, kteří bojovali jako o život a výsledek utkání byl překvapivý 6:1. Dívky nastoupily plné energie a sehrály pěkné utkání s výsledkem 2:1. Dívky i chlapci si užili pěkné odpoledne a příjemnou atmosféru jim tvořili fanoušci z naší obce. Výhercům gratulujeme!
Všichni hráči školního miniturnaje obdrží krásný dárek v podobě sportovního náramku od Honzy Kollera. Foto

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nezařazené, Soutěže, Sportovní soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.