Biologická olympiáda 2014 – 2015

Žáci 6. – 9. třídy se mohou v letošním roce zúčastnit Biologické olympiády. Soutěž je rozdělena do dvou kategorií. Kategorie D je určena žákům šestého a sedmého ročníku a kategorie C je určena žákům osmého a devátého ročníku. Tématem letošní olympiády je „Život stromu“. Přihlášení žáci musí vypracovat jeden vstupní úkol, je to podmínka pro případnou účast v okresním kole. Dále pro postup do okresního kola musí úspěšně absolvovat školní kolo (teoretický test, laboratorní cvičení, poznávačka).
Přihlášení žáci se budou na soutěž připravovat pod dohledem pedagoga. Každý přihlášený obdrží studijní materiály a zadání vstupních úkolů.

Mgr. Barbora Dúcka

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.