„Veselé zoubky“ v 1. třídě

IMG_1697Do projektu „Veselé zubky“, který zaštiťuje dm drogerie markt s.r.o, se zapojili i naši prvňáčci. Zástupci firmy dm drogerie pan Jan Beran a paní Jitka Hřebejková ukázali žákům 1. třídy, jak správně pečovat o zuby, jak předcházet vzniku zubního kazu. Děti se nejdříve podívaly na film s Hurvínkem a Máničkou. Hurvínkovi bolely zuby, a proto ho Mánička poučila, jak se o ně dobře starat. Po filmu si děti samy vyzkoušely na modelu chrupu čištění jednotlivých zoubků. Žáci pilně vyřešili i písemné úkoly s tajenkou. Nakonec si každý žák odnesl tašku s dárečky. Všichni slíbili, že se o své zoubky budou pečlivěji starat.

fotky z akce

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.