Pomůcky pro třeťáky

Vážení rodiče, milé děti,

jelikož se blíží začátek školního roku, píši Vám nezbytné pomůcky do dalšího ročníku.
Většinu věcí jsme si řekli na rodičovských schůzkách i s dětmi na konci roku, přesto vyjmenuji pomůcky do jednotlivých předmětů:

Čj – 4 x sešit č. 512, pro začátek všichni, dále se domluvíme.
M – 4 x sešit č. 513
ČaJS – 2 x sešit č. 513
AJ – 1 x sešit č. 513 + sešit na slovíčka, který se přesně takto jmenuje – „SLOVÍČKA“ – nespěchá, bude potřeba až na konci září, ukážu dětem v hodině
VV – vše z loňska, v kufříku nebo krabici
HV – pokračujeme v sešitě z 2. tř a prosím o zakoupení zpěvníku Já, písnička 1 – se zeleným pruhem. pozor, existuje více variant – Písnička atd.
TV – vše z loňska

Sešity přineste během prvních školních dnů, prosím, aby byly obalené, nadepíšeme společně.
Samozřejmostí je vybavený penál, ručník, přezůvky a zámek na šatní skříňku. Vše podepsané.

Těším se na Vás!!!

Mirka Masarovičová

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.